با ما بیشتر آشنا شوید…

معرفی شرکت جرثقیل وزین صنعت

شرکت جرثقیل وزین صنعت از سال ۱۳۷6 تا کنون در خدمت صنعت ایران است.این شرکت در صدد است تا همگام با پیشرفت روز افزون علم به ویژه درصنعت حمل و نقل های با ظرفیت بالا ، و هم چنین با بهره گیری از باکیفیت ترین مواد و ابزار و بهترین و کارامد ترین نیروی انسانی ، نقش به سزایی در سهولت انجام امور مربوطه در حیطه فعالیت خود، در صنایع مختلف کشور، وبهره وری هرچه بیشتر این صنایع داشته باشد.

این شرکت  طراح و تولید کننده انواع جرثقیل های  ، سقفی(مانند انواع جرثقیل تک پل، دوپل ،آویز یا ساسپنشن ) دروازه ای ، ستونی بازویی، دیواری بازویی، مونوریل  و انواع سیستم های انتقال مواد ( مانند انواع نوار نقاله، بالابر ها ، میز های رولیکی و کانوایر ها ) و همینطور ایستگاه های شن و ماسه و آسفالت آماده است تا دهها سال تجارب مدیران موفق خود را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 وزین صنعت با طیف وسیعی از صنایع کشوراز جمله صنعت ساختمان ، برق، خودرو، لاستیک و… همکاری نزدیک دارد؛ به شکلی که این همکاری از مراکز صنعتی فراتر رفته و به مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی نیز رسیده است؛که این مهم خود مایه مباهات این مجموعه می باشد.

هدف اصلی ما ، با سرلوحه قراردادن شعارنیروی انسانی سرمایه ماست ، دستیابی به تکنولوژی روز دنیا در زمینه انتقال مواد و تطبیق آن با شرایط روز صنعت و اقتصاد کشورمان است؛تا بدین وسیله ضمن پایین آوردن هزینه ها و بالا بردن کیفیت ، به بهره وری بیشتر و جلب رضایت روز افزون مشتریان محترمدست یابیم.

این سابقه موجب شده تا متأسفانه برخی افراد سودجو با نام و اعتبار وزین صنعت اقدام به رقابت ناسالم بنمایند.این شرکت همواره با مشکلاتی  ناشی از اسماء مشابه رقبای تازه وارد مواجه است.

وزین صنعت بدون هیچ پیشوند یا پسوند اصیل است .

IMG_1461
IMG_2625
DSC00032
IMG_7657

دامنه فعالیت های وزین صنعت

گستره فعالیت ها و تولیدات وزین صنعت شامل طراحی و ساخت جرثقیل های سقفی،دروازه ای،نیم دروازه ای،ستونی یا بازویی و هم چنین جرثقیل های طرح مخصوص،بندری،گاتوانیک و هم چنین سیستم های انتقال مواد می باشد.
که تعمیر و نگهداری ، آموزش و تامین قطعات یدکی را نیز باید به آنها اضافه کرد.
جذب جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و نیز جذب نیروی انسانی متخصص از دیگر اهداف این شرکت است تا بدین وسیله گام کوچکی در ارتقاء سطح کیفی محصولات برداشته و دین خود را به صنعت و اقتصاد کشور ادا نماید.
جرثقیل سقفی از عمده فعالیت ها و تولیدات این شرکت بوده است که تا کنون سهم به سزایی از برآورده ساختن نیاز صنعت به جرثقیل سقفی را بر عهده داشته است.
جرثقیل سقفی به عنوان یکی از کارآمد ترین ماشین آلات صنعتی در اکثر سوله های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه ی وزین صنعت

تجربه سی ساله مدیران، پشتوانه ای قوی بود تا در سال 1376 شرکت وزین صنعت را تاسیس کنند . مسئله ای که باعث شد ظرف مدت کوتاهی این مجموعه به یکی از مطمئن ترین شرکت های طراح و سازنده جرثقیل و سیستم های انتقال مواد در شرایط رقابتی امروز در آید.مروری بر اجرای ده ها پروژه موفق که نتیجه تلاش مهندسان و مدیران حاذق شرکت وزین صنعت و به کارگیری بهتربن و با کیفیت ترین مواد و ابزار بوده ، خود مهر تاییدی بر این امر می باشد.

آدرس کارخانه

  • کارخانه : تهران، جاده ساوه، سه راه آدران، ابتدای جاده شهریار، خیابان پیش ساخت صنعت، پلاک 10

آدرس دفتر مرکزی

  • دفتر مرکزی : تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان حبیب اله، ساختمان آزادی، پلاک 2، واحد 10

پل های ارتباطی

عضویت در خبر نامه وزین صنعت

شما عزیزان میتوانید با عضویت در خبر نامه وزین صنعت از آخرین اخبار و تحولات شرکت وزین صنعت آگاه شوید.


Dribbble


Instagram


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g