جرثقیل سقفی آویز

جرثقیل سقفی آویز در نوع خود کاملاً کارآمد و بهینه و انحصاری بوده و در خیلی از فضاها یک جرثقیل سقفی بسیار مناسب و مطلوب میباشد.

جرثقیل سقفی آویز در ظرفیتهای ۵۰۰ کیلوگرم تا ۱۰ تن و در دهانه های ۴ تا ۴۵ متر اجرا می شود . جرثقیل سقفی آویز در ابعاد و ظرفیت های دیگر نیز قابل اجرا می باشد ، و این موضوع بستگی به نوع سازه سقف و استحکام آن دارد ؛ زیرا این مدل جرثقیل سقفی به سقف فضای مورد نظر نصب میگردد و همانند یک جرثقیل سقفی تک پل عمل می نماید.

جرثقیل سقفی آویز یک مدل جرثقیل سقفی مناسب جهت دهانه های بالا حتی ۱۰۰ متر ( مانند آشیانه هواپیما ) می باشد.

جرثقیل سقفی آویز به سادگی بر روی سقف سالن قرار می گیرند . چنان چه شما امکان نصب ستون ها و تیر های حمال ها را ندارید، با استفاده از این نوع جرثقیل ها می توانید نیاز جا به جایی خود را تامین سازید.لذا می توانید از فضای ورودی سالن ، داخل انبار و حتی نقاط ویژهدانبار که مورد نیاز است ، برای جا به جایی استفاده کنید . ضمناً با استفاده از جرثقیل سقفی آویز امکان جابه جایی بالابر از مسیری به مسیر دیگر امکان پذیر است و دسترسی به نقاط مورد نظرتان را فراهم می کند.

استفاده از جرثقیل سقفی آویز بر ساختار پشتیبانی جرثقیل تاثیر گذار خواهد بود. برای طراحی جرثقیل سقفی آویز که برای بلند کردن اجسام مورد استفاده قرار می گیرد ، از سازه هایی استفاده می شود که این سازه ها به گونه ای طراحی می شوند که در هنگام بلند کردن بار قادر هستند حرکات چرخشی نیز انجام بدهند. وجود حرکات چرخشی در جرثقیل سقفی آویز آن را قادر می سازد تا حرکتی انعطاف پذیر در زمان جا به جایی بار داشته باشد. این چرخش بر تمام مولفه های جرثقیل سقفی آویز تاثیر گذار می باشد و باعث شده تا تمامی قسمت ها در این جرثقیل منعطف بوده، و به همین دلیل جا به جایی بار در جرثقیل به راحت ترین روش انجام می شود.

مولفه های ساختاری جرثقیل سقفی آویز:

۱- در این جرثقیل وارد کردن نیرو به صورت عمودی خواهد بود. این جرثقیل قادر است تا برای بلند کردن بار به صورت عمودی عمل کرده و بار را با زاویه ۹۰ درجه جا به جا نماید.

۲- میزان حداکثری بار که توسط جرثقیل می تواند بلند شود باید بر حسب درصد بیان شود که این میزان برای تعیین تاثیر عمودی ناشی از بار یا چرخش بار می تواند انجام شود.

۳- طراحی جرثقیل به گونه ای می باشد که به ازای یک ترن در جرثقیل آویز ۲۵ درصد به وزن بار اضافه خواهد شد.

۴- به ازای وزن کابین جرثقیل آویز ، پل ۲۵ درصد به وزن آن اضافه خواهد شد.

۵- کنترل در جرثقیل از راه دور انجام می شود؛ یعنی فرد می تواند با استفاده از کنترلی بدون این که در خود کابین جرثقیل آویز باشد،جرثقیل را کنترل کرده و بار را جا به جا نماید.

۶- به ازای خود جرثقیل ، پل و آویز آن وزن ۱۰ درصد به آن اضافه خواهد شد.

۷-جرثقیل ، پل و یا ترن آویزان در جرثقیل با پل قابل دستیابی خواهد بود. برای واگن برقی و جرثقیل وزن ۰ درصد خواهد بود.

جرثقیل وزین صنعت با حداکثر کارایی و راندمان هزینه های شما را کم خواهد کرد . خدمات پس از فروش جرثقیل سقفی آویز و دیگر محصولات وزین صنعت به علاوه مشاوره های لازم مربوط به نگهداری و تعمیرات تمام انتظارات شما را برآورده می کند.

برای مشاهده مشخصات قابل اجرا، پروژه های انجام شده وهم چنین تماس با ما و استعلام قیمت جرثقیل می توانید به منوی سایت مراجعه و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.