جرثقیل های سقفی تک پل و دو پل

از جرثقیل های سقفی تک پل و دو پل بیشتربرای کارخانه‌هایی که با بحران محدودیت فضا مواجه هستند استفاده‌می‌شود. جرثقیل‌ های سقفی تک پل و دو پل بر روی ریل‌هایی که در کنار سازه و بر روی خطوط تعبیه شده‌اند نصب می‌شوند.

این جرثقیل‌ها عموما به صورت تک پل و یا دو پل ارائه می‌شوند.

جرثقیل‌های سقفی تک پل خواسته‌های شما را با بالاترین کیفیت تأمین می‌کند و همچنین با ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم،هزینه‌های اضافی شما را کاهش می‌دهد و این امر باعث می‌شود فشار وارد بر ریل‌های سالن کمتر شود و هزینه کمتری جهت طراحی ساختمان سوله در نظر گرفته شود و از لحاظ ابعاد هندسی و پارامترهای مهندسی بهترین طراحی را شامل می‌شود;در نتیجه با حرکت‌های ویژه‌ای که این نوع جرثقیل خواهد داشت، تمامی نقطه نظرات شما را برآورده می‌کند.

جرثقیل سقفی تک پل

  • جرثقل های سقفی دو پل

این نوع چرثقیل برای سالن‌هایی که دارای فضای مناسب هستند، بهترین گزینه محسوب می‌شود. جرثقیل‌های سقفی دو‌پل، دارای ارتفاع زیادی جهت جابه‌جایی عمودی می‌باشند. مزیت دیگر این نوع جرثقیل‌ها، وجود راهروی انتخابی در بدنه جرثقیل است که علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان تعمیر قطعات کالسکه (ترولی) امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ‌های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق‌رسان را نیز فراهم می‌کند.

جرثقیل سقفی دو پل

جرثقیل سقفی وزین صنعت با حداکثر کارایی و راندمان هزینه های شما را کم خواهد کرد. خدمات پس از فروش جرثقیل سقفی ها و دیگر محصولات وزین صنعت به علاوه مشاوره های نگهداری و تعمیرات تمام انتظارات شما را برآورده می کند. جرثقیل سقفی وزین صنعت تنها یک جرثقیل نیست.

در انواع بزرگتر جرثقیل سقفی یک پل از اتصلات پیچ و مهره ای به منظور تسهیل در حمل و نقل استفاده شده است.

برای مشاهده مشخصات قابل اجرا، پروژه های انجام شده وهم چنین تمای با ما و استعلام استعلام قیمت جرثقیل سقفی وزین صنعت می توانید به منوی سایت مراجعه و گرینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

https://vazinsanat.com/

https://vazinsanat.com/products/crane/