معرفی شرکت جرثقیل سقفی وزین صنعت

شرکت جرثقیل سقفی وزین صنعت از سال ۱۳۷۷ تا کنون در خدمت صنعت ایران است.این شرکت در صدد است تا همگام با پیشرفت روز افزون علم به ویژه درصنعت حمل و نقل های با ظرفیت بالا ، و هم چنین با بهره گیری از باکیفیت ترین مواد و ابزار و بهترین و کارامد ترین نیروی انسانی ، نقش به سزایی در سهولت انجام امور مربوطه در حیطه فعالیت خود، در صنایع مختلف کشور، وبهره وری هرچه بیشتر این صنایع داشته باشد.

این شرکت  طراح و تولید کننده انواع جرثقیل سقفی(مانند انواع جرثقیل تک پل، دوپل، دروازه ای ، ستونی و … ) و انواع سیستم های حمل مواد ( مانند انواع نوار نقاله، بالابر ها ، ایستگاه های شن و ماسه و… ) آماده است تا دهها سال تجارب مدیران موفق خود را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 وزین صنعت با طیف وسیعی از صنایع کشوراز جمله صنعت ساختمان ، برق، خودرو، لاستیک و… همکاری نزدیک دارد؛ به شکلی که این همکاری از مراکز صنعتی فراتر رفته و به مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی نیز رسیده است؛که این مهم خود مایه مباهات این مجموعه می باشد.

هدف اصلی ما ، با سرلوحه قراردادن شعارنیروی انسانی سرمایه ماست ، دستیابی به تکنولوژی روز دنیا در زمینه انتقال مواد و تطبیق آن با شرایط روز صنعت و اقتصاد کشورمان است؛تا بدین وسیله ضمن پایین آوردن هزینه ها و بالا بردن کیفیت ، به بهره وری بیشتر و جلب رضایت روز افزون مشتریان محترمدست یابیم.

این سابقه موجب شده تا متأسفانه برخی افراد سودجو با نام و اعتبار وزین صنعت اقدام به رقابت ناسالم بنمایند.این شرکت همواره با مشکلات ناشی از اسم مشابه رقبای تازه وارد است.

وزین صنعت بدون هیچ پیشوند یا پسوند اصیل است.